The Humble Indie Bundle #2

Obvestila, novice, dogodki, vaši komentarji in odzivi.

The Humble Indie Bundle #2

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Po Dec 20, 2010 6:48 pm

Slika

http://www.humblebundle.com

Pred kratkim, se je izvršil projekt pod imenom "The Humble Indie Bundle", kateri je združeval nekaj boljših indie iger - cilj tega projekta je, da vsak lahko plača kolikor hoče od 1$ dalje za celoten paket. Za tem stoji tudi humanitarna dobrodelnost, ki pomaga otrokom v bolnišnicah, ki si ne morejo financirati zdravljenja, prav tako pa še Electronic Frontier Fundation, ki se bori za digitalne pravice vsakega posameznika.

Skratka, vsak se odloči, kako bo razporedil denar (procentualno), ki ga bo plačal za paket indie iger - med dobrodelnosti ali samim razvijalcem iger.

Paket vsebuje naslednje igre:
- Machinarum
- Braid
- Cortex Command
- Osmos
- Revenge of the Titans

Skratka, dobra priložnost za vsakogar, ki podpira indie razvijalce oz. da podpre dobrodelne organizacije, z nakupom paketa po poljubni ceni!
................ My personal GameDev Blog ...................
"Don't you dare using uninitialized variables, not in C++"
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

Kraj: Land of the Ten Hares

Re: The Humble Indie Bundle #2

OdgovorNapisal/-a RedReaper132 » Sr Dec 22, 2010 5:49 pm

Sem že kupil :D Sedaj imam bundle 1 in 2 in vse dela lepo na Linuxih. Priporočam.
Moj bla, bla, bla, bljak blog: http://redgamedevblog.blogspot.com/
Uporabniški avatar
RedReaper132
wannabe
wannabe

Kraj: Središče

OdgovorNapisal/-a Retro » Po Jan 17, 2011 6:52 am

Kupil obadva, ceprav nisem v bistvu nic potem igral (kupil sem kot gift anyway) ... No, do par dni nazaj, ko sem se koncno spravil nad World of Goo in Osmos. Zdaj sem zelo vesel, da sem nabavil. :)
Uporabniški avatar
Retro
SGD Admin
SGD Admin

Kraj: ZX Spectrum 48k+

OdgovorNapisal/-a Lamoot » To Jan 18, 2011 1:26 am

Nabavil #2 tako kot že 1#. Osmos je kr kul, sam me ni ful povleku not, sem ga kar prešpilal, me pa ne vleče da bi se skoz vračal. Machinarium sem že obrnil in je tudi dokaj fina zadeva, samo mal je mogoče prekratka in na koncu mi mal manjka en tak epic ending kot v kakšnih drugih avanturah (ala Grim Fandango). Ima pa zelo luštn art in na splošno dober design.

Braid sem dokončal včeraj in mi je zelo všeč, na koncu sem imel tist občutek, da sem neki kul doživel, kar mi je zelo pomembno pri špilih. Da ni samo neumen grind, medel kot ena razredčena juha, ampak da te zapolne ko en fajn izdaten burek. Revenge of the Titans sem že nekaj igral, ampak me trenutno ne vleče da bi se kaj preveč ubadal z njim, Cortex Command pa še sploh nisem sprobal.

Ja, kul da delajo tudi na Linuxu :)
Lamoot
inštruktor
inštruktor

Vrni se na Forum, novice in skupnost

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost