Projekt.

Za vse novince v izdelovanju iger.

Projekt.

OdgovorNapisal/-a compufreek » Ne Feb 24, 2013 5:30 pm

Živijo!
Se dolgo že ubadam z programiranjem ampak nikoli nisem dokončal kakšnega projekta (razen igre ki sem jo delal za maturo, ki pa ni omembe vredna) in sem se odločil da se končno lotim projekta ki ga imam namen dokončati. Naredil sem osnove neke "top down" za androidne telefone in nato se je vse skupaj ustavilo ...
zakaj ?
Torej razlog je bil v moji nesposobnosti izdelave 3D modelov. Osnovni modeli lahko delujejo le do določene stopnje ko pa bi rad naredil kaj več pa že potrebuješ konkretne 3D modele. Projekt katerega sem se lotil ni namenjen prodaji ali biti kakšen velik hit. Namen je da bi se naučil delati z orodjem Unity in da končno spravim en projekt do zaključka oz. do verzije 1.0 .
Torej!
Zanima me če bi se kdo ki se spozna na 3D modeliranje in animacijo, oziroma kakšen začetnik, ki bi se preizkusil v začetnem projektu pridružil (za creditse in portfolio) gre se namrež za low poly modele ki ne rabijo izgledati perfektno in bi bila pomoje odlična izkušnja za nekoga ki se še uči oz je na začetku ;)
compufreek
poznavalec
poznavalec

Kraj: Vuzenica

Re: Projekt.

OdgovorNapisal/-a compufreek » Ne Feb 24, 2013 5:51 pm

prosim moderatorja da prstavi tole v začetnike ker sem po neumnosti postavil tole v napačen sklop -.-
compufreek
poznavalec
poznavalec

Kraj: Vuzenica

Vrni se na Začetniki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost