Secret of Ox

Če želite svetu pokazati, na čem delate trenutno ali kaj ste naredili, je to pravi kraj.

Secret of Ox

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Ne Jul 01, 2012 11:58 pm

Slika

Kaj?
2D old-school platformščina s podobno mehaniko igre kot Commander Keen, Duke Nukem, itd. Zgodba se vrti okoli mladega čarodeja, ki ga starešine pošljejo na potovanje po čarobnem svetu z namenom, da se vrne nazaj kot pravi čarodej, vreden čarovniškega naziva. "Ox" je starodavni kamen, ki sprosti pravo moč čarovništva. Več v sami igri. ;)

Kako?
C++, Allegro 4.4 (+AllegroGL) in GIMP za pixel art. Spisal sem framework za igro (OxEngine), na katerem delujeta igra in editor.

Status?
Editor: skoraj dokončan
Igra: okoli 25% dokončana kar se tiče kodiranja in dokaj nedokončana kar se tiče artworka.

Platforme?
- Windows
- Linux z Wine (morda nekoč native)

Cena?
Freeware.

Kdaj?
Neznano.

--------------------------------------------------------------------

Slika

--------------------------------------------------------------------

DevLog na TIGu
Zadnjič spremenil impulse9, dne Po Nov 12, 2012 3:33 pm, skupaj popravljeno 9 krat.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

Re: Ox

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Po Jul 02, 2012 12:44 am

Positron!! :evil:

Hecam se, sej vemo vsi kako je s temi propadlimi projekti, pa to ko delaš zdej je kar obetavno tko da se ti opraviči ;)

Zgleda da vedno bolj in bolj izboljšuješ tale map editor in zdej pa res zgleda že prav profesionalno. Škoda le ker je placeholder art namesto zaresnih tilov :)
Tale tileset na katerem delaš oz. ki je samo ideja kakor praviš zgleda fenomenalno in če bo tko vse bo perfect. Le poskrbi, da se še malce bolj osredotočiš na gameplay, kajti tko je lažje vztrajat na projektu ker imaš nekaj igralnega (no, vsaj jst sm ugotovu pri sebi da je večji uspeh za svoj gejm če hitim v gameplay področja).

Ej, glej da boš delu na tej obetavni pustulovščini zdej ;)
................ My personal GameDev Blog ...................
"Don't you dare using uninitialized variables, not in C++"
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

Kraj: Land of the Ten Hares

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Po Jul 02, 2012 12:56 am

Hehe hvala, bom se potrudil. :) Igro sem dejansko že začel pisati, seveda z uporabo placeholderjev. Trenutno imam spisan delujoč sistem za kolizijo, ki sem ga zadnjih nekaj dni optimiziral, kolikor je bilo v moji moči. Tale teden se bom še ukvarjal z izpiti, potem pa pridejo na vrsto pixli.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Po Jul 02, 2012 1:30 am

Itak, kar dej izpitom prednost da bo pol mir za lep čas 8)

Btw. kak način preverjanja kolizije pa uporablaš za slope?
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Po Jul 02, 2012 1:40 am

Po pixlih. Torej za vsak slope preverim kolizijo po robnih pixlih (recimo za i = 0...31 tocke od (0,0) do (i,i) in potem za vsako smer svojo varianto). Ni najbolj matematična rešitev (za slope gre 32x čez zanko, za navadne koščke je dovolj en if), ampak deluje bolje od vsega, kar sem do zdaj poskusil. Zaplete se, ker je koščkov lahko več skupaj in v tem primeru moraš najti ustrezen košček glede na smer. Od tu naprej je možna še implementacija ostalih kotov (recimo korak po 2 pixla, ki se zelo lepo izide). S to kolizijo imam same glavobole. (_geek)
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Ne Jul 08, 2012 3:38 pm

En (zelo early) screenshot iz igre:

Slika

Ozadje rabi re-doing, zaenkrat je samo eno drevo, skopirano po celi sliki.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Lamoot » Ne Jul 15, 2012 8:28 pm

Kul :)

Glede ozadja, bi ga potisnil malo bolj v ozadje, se mi zdi da bi znal preveč motiti glavno dogajanje. En prijem je očiten, da narediš barve manj v-oko-padajoče. Drugi je ta, da zaplate snega na smrekah narediš večje, z manj temnega prostora vmes. Trenutno vse skupaj ustvari tak divji vzorec, ki nase vleče pozornost.
Lamoot
inštruktor
inštruktor

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Ne Jul 15, 2012 10:04 pm

Hvala za ideje. V planu sem imel predvsem narediti drevesa manjsa, trenutno mi scena deluje tako, kot da je igralec miniaturen, drevesa v ozadju pa so gigantska. :D

Tale teden sem bolj kot ne lenaril s tem projektom, vse kar sem naredil je par (ne prevec izpiljenih) mockupov, npr. tale:

Slika

Odlasam pa z najbolj tezavnimi recmi, kot je npr. animacija igralca. .<(12)>

Se dve ikonici za teme, ki so vzele precej vec casa, kot sem sprva pricakoval: :D

Slika Slika

Spil naj bi imel v koncni fazi 5 razlicnih tem za environment. Poanta je, da igralec potuje skozi teh 5 svetov, v katerih se grafika, objekti in posasti 100% zamenjajo. Upam, da si nisem zadal prevelikega bremena, je pa definitivno odlicna priloznost, da upgradam svoje pixel art sposobnosti.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Po Jul 23, 2012 10:09 am

Kot je že reku Lamoot, edina stvar ki me zbode je ozadje, ki se preveč meša s tilesi. Predlagam da poskusiš s silhuetami smrek in hribov (2 backgrounda z 2 različnima hitrostima premikanja ), kjer so smreke nižje od hribovja in za oboje uporabiš 2 različna odtenka.

Lepe ikonce, pa tud tisti kristal zlo dobro deluje! Kar se tiče 5 svetov ti bom povedu kar rečem sebi in drugim vedno - raje si za cilj zadaj 1 epizodo in jo spili v nulo, nato pa če bo volja delaš naprej. Zelo dobra ideja je izdat 1 epizodo in nato "patch" oz. DLC za tisočake, hh. Skratka, počasi in učinkovito. Kar nadaljuj tko naprej, zgleda obetavno .<(14)>
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Po Jul 23, 2012 11:35 am

Tole za background zveni profi, hvala za ideje! :) Definitivno imam v planu najprej izpiliti 1 "svet", konec koncev sem vse skupaj zasnoval tako, da se lahko kadarkoli odlocim, kako bo s tem.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Retro » To Jul 24, 2012 1:09 am

impulse9 napisal/-a:Se dve ikonici za teme, ki so vzele precej vec casa, kot sem sprva pricakoval: :D

Ja, pixel art vcasih zmotno izpade, kot da se ga da hitro delat, medtem ko je v resnici mukotrpno pocasno opravilo. :roll: :P

Drugace so ti super ratale. +1 za Lamootove predloge. :)
Uporabniški avatar
Retro
SGD Admin
SGD Admin

Kraj: ZX Spectrum 48k+

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Pe Avg 03, 2012 8:39 pm

@ Retro
Hvala :). Ja, zna biti precej nehvaležno opravilo. Dobra novica je, da če vztrajaš postane čedalje lažje. :)

Dolge ure dela kasneje imam dovolj materiala za en sshot:

Slika

Špilu sem spremenil resolucijo iz 800x600 na 640x480, se mi zdi da doseze bolj retro efekt (sploh ko je v fullscreenu).

Igralca mislim da sem narisal približno tako, kot sem ga hotel, nisem se pa še čisto odločil za barvo obleke:

Slika

Zaenkrat je vse skupaj še bolj v eksperimentalni fazi. Počasi bo treba animirati lik in naštel sem približno 50 različnih sličic, ki so potrebne, da bo lahko počel vse, kar imam v planu (hoja, skakanje, čaranje, plezanje, umiranje, teleportiranje, idle ...). No ja, gremo delat. .<(16)>
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Ne Avg 05, 2012 12:12 am

Ooo, zakon!! Ful vredu zgleda, še posebi se mi dopade tale smreka ko si jo naredu .<(14)>
Character zgleda tudi super in komi čakam da ga vidim v akciji.

Kot celota deluje vse super, le za teren bi blo fajn ad popraviš tile ker je opazen tiling.
Pa še nasplošno en predlog gleda izbora barv: ko izbiraš barvne odtenke poskusi tudi nihat v barvah namesto da samo v svetlosti. Npr. hladne barve za senčenje tople za svetlost.

Če pogledamo Gargoyla (kateri zgleda kul mimogrede), bi lahko namesto temne odtenka sive ki si ga uporabu pri krilih nadomestil s temnejšo sprano vijolčno. Tako zgleda objekt takoj zanimivejši (bolj barvit) in nihče zavestno ne razmišlja o vijolčni barvi.

No, nebi rad pametoval ker se tud sam učim in se mam OGROMNO za naučit ampak ko sem začel to eksperimentirat sem začel dobivat bolš rezultate.

Drugače pa - super napreduješ, kr tko naprej!
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Ne Avg 05, 2012 12:16 am

Tnx :)

Hvala za ideje! To z vijolčnimi sencami sem opazil že pri ogromno pixel arta ja, ampak zaenkrat se še nisem upal uporabiti te tehnike. :D Bom se pa poskusil igrati s tem.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Lamoot » Če Avg 09, 2012 3:55 pm

Kul izgleda, napreduješ. Ozadje je sedaj na svojem pravem mestu - v ozadju. Igralec je tudi fajn, manjka mu le več shadinga na roki in obrazu, ker v primerjavi s plaščem deluje brez prave dimenzije. Najbolj mi je všeč rdeča verzija, tako da bi barvo izbiral v tej smeri, čeprav bi tudi kakšna žametno črna fino delovala. Bi pa pri izbiri barve še upošteval celotno paleto igre, da bo stvar povezana. Seveda vse skupaj po lastni presoji :)

V oči mi pa skače tale smreka, ko ima tam pod vrhom en tak vodoraven del, ki zelo zmoti celotno obliko (razen če ima kakšen pomen za igralnost, da je npr. platforma na katero lahko igralec skoči).
Lamoot
inštruktor
inštruktor

OdgovorNapisal/-a impulse9 » So Avg 11, 2012 2:52 pm

Ja, tisto naj bi bile veje brez listov, v osnovi ni bilo mišljeno kot platforma, ampak zdaj si mi dal zanimivo idejo. :) Grafična podoba je še bolj v eksperimentalni fazi. Rad bi zadel nekakšen stil, ki mi bo všeč in se ga bom lahko potem držal do konca projekta. Z rdečo barvo se nekako strinjam, ker dvomim da bo veliko reči v igri rdečih, kar bi znalo narediti igralca prepoznavnega.

Zaenkrat nadgrajujem editor, vplementiral sem undo/redo (z unlimited oziroma nastavljivo velikostjo bufferja :)) in pa selection / fill. Trenutno delam na copy/paste funkcionalnosti, potem bo treba pa dodati še in-game objekte, urejanje njihovih propertijev, itd.

S tem undojem sem se zafrkaval lep čas. :) Na koncu sem uporabil neke vrste command pattern pristop, tako da hranim komande v obliki stringov v spisku in jih updatam ob spremembah, potem jih s preprostim parserjem razčlenim in izvedem spremembe. Tole spodaj je sintaksa za komande:

Koda: Izberi vse
// For tiles:
//
// PUT [B|F|W] [x] [y] [tile] [prevTile]
// REM [B|F|W] [x] [y] [prevTile]
// FILL [B|F|W] [x] [y] [w] [h] [tile] [x_1 y_1] [x_2 y_1] ... [x_n y_n]
//
// For objects / entities:
//
// PLACE [O|E] [x] [y] [objID] [prop_1=val_1] ... [prop_n=val_n]
// MOVE [O|E] [x] [y] [objID] [prev_x] [prev_y] [prop_1=val_1] ... [prop_n=val_n]
// DEL [O|E] [x] [y] [objID] [prop_1=val_1] ... [prop_n=val_n]

Sama implementacija je bila v bistvu precej enostavna, večino časa sem se ukvarjal predvsem z zasnovo. :D

Mimogrede sem spisal sem še tab view kontrolo (v bistvu nisem čisto prepričan, da jo res rabim, ampak mogoče bo prišla prav :)):

Slika

Ena izmed dobrih stvari, če sam spišeš grafični vmesnik (med kopico slabimi :D) je, da lahko kadarkoli dodaš karkoli si zaželiš. Če rabim kontrolo, ki prikazuje npr. animacijo, ne rabim dolgoveziti in preučevati manualov, ampak preprosto povozim class za kontrolo in si napišem kakršnokoli že hočem funkcionalnost.

Malo me meče iz tira ta sprememba mindseta, ki jo potrebujem, ko preklapljam iz risanja arta v programiranje in obratno. Čisto drug svet. :D
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » So Avg 11, 2012 4:30 pm

Ja zmeri občudujem tele tvoje UI-je za map editor. Kar dost časa posvetiš temu a? Sam zgleda pa profi nonetheless pa vrjamem da na koncu maš ful stvari poenostavljenih. Bom mogu tud sam kej bl komplicirnga enkrat spisat.

UNDO-ja tud nism še nikol spisu čeprav bi mi prišu več kot prav. Kolk korakov nazaj pa lahk greš? Do stack overflow-a? :P
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

OdgovorNapisal/-a impulse9 » So Avg 11, 2012 5:35 pm

Haha, ne, je limit. :D

Za container uporabljam kar std::deque (ker baje hitro briše/piše na začetek/konec vrste), tako da je meja povsem navidezna in skrbi zgolj za to, da se pomnilnik ne fila po nepotrebnem za 1000 ukazov nazaj. :) Stvar se obnaša podobno kot v paint programih, text editorjih itd.

Glede UI-ja je pa tako, da je težavno samo začeti. Potem ko imaš enkrat dober design arhitekture classov, itd. je vse skupaj samo še časovno potratno, ker moraš vse skupaj skodirati pač. :D Je pa dobra vaja, pa user interfaci me veselijo že od nekdaj.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Po Avg 13, 2012 5:52 am

Editorček v trenutnem stanju "v akciji":

Slika

Redo ima en manjši glitch ... :)
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

Re: Secret of Ox

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Po Avg 27, 2012 12:18 am

Object system, yay! :)

Slika
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Po Avg 27, 2012 10:30 pm

Tale editor zgleda res fantastično v akciji, celo bolj kot sem si predstavljal. Vidim pa da maš tudi vse vrste bljižnic že implementiranih za hiter razvoj mape. Samo še avto-tile ti manjka pa boš na konju.

Skratka.... .<(14)>
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

OdgovorNapisal/-a impulse9 » To Avg 28, 2012 2:26 am

Hvala. :D Pod auto tile verjetno misliš, da ti editor sam postavlja ustrezne tile? Mja, tako daleč pa še nisem. :) Ustvarjanje nivojev bo po principu sestavljanke, zato pa imam v planu čimveč bližnjic (recimo to, da se s tipkami premikaš po tilesetu, namesto da klikaš za vsak košček, itd.)

To-do lista za editor, še teh nekaj reči vplementiram, potem pa se lahko lotim bolj zabavnih reči:

Koda: Izberi vse
- on-hover pomoč (instant razlaga glavnih funkcij v meniju/toolbaru) *done*
- copy/paste in undo/redo za objekte
- dialogi za urejanje nastavitev objektov (glede na tip) *done*
- podoben sistem še za entityje *done*
- prikaz triggerjev (črta do objekta, ki ga sproži)
- preklapljanje vidnosti posameznih layerjev *done*
- shranjevanje/nalaganje levelov *done*
- upoštevanje z-indexa objektov (draw order) pri renderiranju *done*
- level properties / editor settings dialogi *done*
- compile / decompile episode
- user manual

Verjetno še kaj manjka, ampak ko mi uspe vse to bo editor več ali manj dokončan.
Zadnjič spremenil impulse9, dne So Sep 29, 2012 4:52 am, skupaj popravljeno 4 krat.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Pe Avg 31, 2012 1:22 pm

Testiram pogon, editor, igro v Linuxu pod Wine ...

Slika

V planu sem imel enkrat ustrezno sportati vse skupaj, ampak tole deluje tako dobro da ocitno ne bo treba. Hvala, Wine. :)
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Lamoot » So Sep 01, 2012 12:42 pm

Se strinjam, editor izgleda zelo lepo :) preprost za uporabo, ima dovolj funkcij za olajšanje dela. Zelo mi je všeč označevanje in kopiranje tile-ov, imam občutek da je kar užitek narediti kakšen level v tvojem editorju. Le tako naprej :)

Malo me spominja tudi na Tiled.
http://www.mapeditor.org/

Za Linux vedno navijam, da se program porta, ampak sam bolje veš kje imaš prioritete. Wine ravno ne uporabljam in sem toliko bolj vesel če je na voljo native različica nečesa.
Lamoot
inštruktor
inštruktor

OdgovorNapisal/-a impulse9 » So Sep 01, 2012 1:26 pm

Hvala. :)

Ja, saj razumem da je bolje ce je native, ampak po pravici povedano sem len in mi je prioriteta zgolj to, da na Linuxu sploh deluje (moram reci da na laptopu, ki ima malo bolj svoh specse, preko Wine deluje celo bolj gladko kot v Windows). :) V prihodnosti bo port definitivno mozen, sicer bom pa ko projekt koncam tudi objavil vso izvorno kodo, tako da se bo mogoce potem nasel kaksen zagrizen linuxas, ki se mu bo dalo ubadati s tem (upam :)). Portati naceloma ne bi bilo tezko ker je zelo malo kode dejanko Windows-specific, predvidevam da bi bil potreben kaksen dan dela (ker je potrebno se porihtati vse libe itd.).
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Pe Sep 28, 2012 2:11 am

Editorju (in enginu) sem dodal ogromno funkcionalnosti. Približujem se trenutku, ko bom lahko rekel, da je editor fertik.

Nekaj novih dialogov:

Slika Slika

Engine ima zdaj tudi delujoč sistem, ki hendla različne tipe in-game objektov in entityjev (pošasti) in v editorju seveda funkcionalnost, ki omogoča customizanje posameznih objektov. Zdaj imam backbone za sistem, ki mi omogoča, da v igro vstavljam poljubne objekte ali zverine in jih sprogramiram v skladu s trenutnimi željami.

Naredil sem en mockup za HUD, zaenkrat samo oblika:

Slika

"Kugla" bo Diablo-style pokazatelj mane, spodaj bodo točke in tisti kvadratki naj bi bili pobrani ključi oz. morebitni powerupi. Healtha ne bo, ker sem zloben. 1 hit = death. :)
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Lamoot » So Sep 29, 2012 10:22 pm

Kot vedno, ti tale editor hudo izgleda :)

HUD mi je tudi všeč, samo namesto kvadratkov za količino predmetov, bi verjetno bolje sedli mini ikone teh predmetov. Kvadratki delujejo sci-fi. Sicer ponavljam, da mi je HUD všeč, kar ga pač je zaenkrat :)
Lamoot
inštruktor
inštruktor

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Sr Okt 17, 2012 5:51 am

Mja, zaenkrat se nisem do konca splaniral kako bo s tem, ker ne vem, kaksni powerupi bodo v igri. Morda jih sploh ne bo? V osnovi sem hotel narediti igro cimbolj preprosto, vendar dovolj dolgo in zanimivo, da ne postane prevec dolgocasna prehitro. Imam se veliko novih idej (mislim res ogromno, imam 9 text filov ki opisujejo vse mogoce ideje grozno v detajle :)), ampak z vsakim novim featurjem, ki ga dodam, si dodam nepredvidljivo kolicino dela (na to vsaj namigujejo pretekle izkusnje). Na koncu zadeva postane feature creep, zato se res trudim, da si postavim meje do katerih lahko pridem v nekem realnem casu.

In the meanwhile si se vedno dajem dela z editorjem, trenutno poliram raznorazne zadeve, testiram in (celo!) pisem dokumentacijo.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Če Nov 08, 2012 8:18 pm

Osnovni koncept za igro (originalni post je iz TIGSourca, ne da se mi prevajati vsega :)).

- The game is heavy on the story, but all the player can do is read it (no "real" interaction with the story).
- The main game episode will consist of 25 levels in 5 different worlds (5 levels each), I plan for level difficulty to increase somewhat dramatically.
- You will be able to save at any point in the game (no checkpoints or anything like that).
- Enemies have health, but do not die. Instead, when their health drops to 0, they get stunned for a certain amount of time, then their health restores to its original value (kind of like in Commander Keen). So - nothing ever really dies (except the player, that is).
- Beside enemies, the player has to deal with traps that can be anything from spikes to poison arrows, falling blocks and magical turrets.
- Player has lives which he can collect during gameplay, but he has no health - everything kills him the moment it touches him. The rationale is that I want the game to be hard-core heavy using simple game rules, and, I want to portray the main character as weak - he is a novice sorcerer after all.
- There are only two spells the player can use - the "main spell" and the "advanced spell", which will be obtained upon finding the mystical stone about half-way in through the game. The main benefits of the advanced spell are damage and speed (and perhaps something on top of that). Spells will burn the player's mana, which he or she will in turn have to recharge to use the spell again.
- There will also be a number of pickable things in the game, such as score items, extra lives, mana and powerups (ones I have in mind are invisibility and damage multipliers).

(Vec info v postu na TS).

Nekaj slikic:

Najnovejsi screenshot iz editorja:

Slika

Mockup iz Screenshot sobote od zadnjic:

Slika

In-game font, ki je se v WIP fazi, in nekaj recoloringov:

Slika

Slika

Slika Slika

In pa early mockup za titlescreen:

Slika
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » Po Nov 12, 2012 11:03 am

Just "WoooW" :C:

Vse skupi zgleda fenomenalno in tudi kar se tiče gameplay-ja kot si napisu mi deluje da bo game super.
Zanima me ena stvar glede sovražnikov. Reku si da jih boš lahk samo "stunnal", a jih boš lahko nato
naknadno pokončal ko bodo v tem stanju?

Če potegnem zaključek - super zgleda vse skupi in res fajn videt da tolk napreduješ s projektom
in da ne ostaja nekje v ozadju.

PS: Those fonts are hot!

EDIT: A cel background boš v pixel artu delu? Jst sm tud razmišlu, da bi tko naredu pri Courier of the Crypts sam to je doooosti pixel arta pa se nagibam na digital painting :P
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

Naslednja

Vrni se na Projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost