Painter -Android (beta)

Če želite svetu pokazati, na čem delate trenutno ali kaj ste naredili, je to pravi kraj.

Painter -Android (beta)

OdgovorNapisal/-a koscak » Po Okt 29, 2012 10:17 pm

Pozdravljeni,
objavljam svojo prvo Android aplikacijo imenovano MyPaint Sedaj kaj omogoča apliakcija:
Risanje freehand, črt, kvadratov, ovalov, krogov, radirko, zoom in/out, paleta barv, undo/ redo system, blur, normal, emboss, outer painting, 3-18velikosti risanja in še nekaj effectov (vendar ne znam dodati da bi delovali v undo/ redo system), shranjevanje, loadanje in nastavljanje za ozadje slik, pobrisanje celotne slike in še izhod. Zaenkrat je to to.
Če ima kdo idejo kaj popravit, dodat še kako novo zadevo in pofixat kak bug, bi priporočal, da pišite sem zadeve. Če se pa komu ljubi ukvarjat z Androidom in če bi rad kdo zravn, mi naj piše na zasebnem mejlu.
(Osebno se zahvaljujem Kojutu (Anžetu z tega foruma), mi je pomagal rešit 4-5 bugov, ki jih sam nebi zmogel.)
Približni občutek(ni vse na slikah):
Slika
lp
Vaš Matej.
Priponke
aa.bb.cc.AndroidPaint.rar
(98.71 KiB) Prenešeno 86 krat
koscak
wannabe
wannabe

Re: Painter -Android (beta)

OdgovorNapisal/-a koscak » Pe Nov 02, 2012 9:37 am

Lepo bi bilo, da kdor stestira aplikacijo, napiše, kaj mu je všeč in kaj ne. Kaj bi spremenil ? Ali ikonce ? Dodal? Obenem pa iščem programerja, s katerim bi nadaljevala, delo, če koga zanima naj napiše zs.
koscak
wannabe
wannabe

Vrni se na Projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost