Oblikovalec karakterjev išče projekt

Če želite svetu pokazati, na čem delate trenutno ali kaj ste naredili, je to pravi kraj.

Oblikovalec karakterjev išče projekt

OdgovorNapisal/-a bPAVLICA » So Mar 22, 2014 8:26 pm

Študiram na likovni akademiji, prvi letnik ilustracije, in izjemno me zanima oblikovanje karakterjev za video igre.

Znam ustvarjati pixle in pixel animacije, ali pa konceptne slike karakterjev v formatih gif (za pixle/animacije) in png (za ostalo).
Ne znam kodirati.

Če koga zanima, da bi me vključil v projekt, naj mi prosim sporoči!

portfolio:
http://bpavlica.weebly.com/
https://www.behance.net/bpavlica
http://www.linkedin.com/pub/b-pavlica/89/903/2b0

Primeri (oproščam se za dolgi post) ;

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
bPAVLICA
novinec
novinec

Re: Oblikovalec karakterjev išče projekt

OdgovorNapisal/-a Wing » Ne Mar 23, 2014 4:51 pm

Tole izgleda zelo dobro - za projekte si svetujem, da jih iščeš še preko Facebook grupe, kjer je precej več aktivnosti kot tu na forumu. :)
Uporabniški avatar
Wing
SGD Admin
SGD Admin

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a zebi24 » Po Mar 24, 2014 7:21 pm

Zelo, zelo impresivno! Jaz bi z veseljem sodeloval s tabo, saj je pri meni pa ravno obratno, programirati znam, risati pa ne...
Na žalost pa dokler se ne rešim diplomske naloge si časovno ne morem privoščiti še enega projekta. :( Mogoče se pa čez par mesecev kaj domeniva. :wink:

Kakšne projekte pa imaš v mislih (po obsegu)? Imaš mogoče tudi kakšne svoje ideje za igre?

Še enkrat, kapa dol za tvoje ilustracije, res so super! :)
zebi24
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a bPAVLICA » Če Mar 27, 2014 2:26 am

Wing napisal/-a:Tole izgleda zelo dobro - za projekte si svetujem, da jih iščeš še preko Facebook grupe, kjer je precej več aktivnosti kot tu na forumu. :)

Hvala za nasvet!
bPAVLICA
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a bPAVLICA » Če Mar 27, 2014 2:33 am

zebi24 napisal/-a:Zelo, zelo impresivno! Jaz bi z veseljem sodeloval s tabo, saj je pri meni pa ravno obratno, programirati znam, risati pa ne...
Na žalost pa dokler se ne rešim diplomske naloge si časovno ne morem privoščiti še enega projekta. :( Mogoče se pa čez par mesecev kaj domeniva. :wink:

Kakšne projekte pa imaš v mislih (po obsegu)? Imaš mogoče tudi kakšne svoje ideje za igre?

Še enkrat, kapa dol za tvoje ilustracije, res so super! :)

Glede na obseg projekta bi meni osebno blo najboljše, da bi biu malo manjši, ker bi biu to dejansko moj prvi projekt takšne vrste. oblikovanje enih par karakterjev (glavnih, NPC-jev, nasprotnikov...) na primer?

Lastnih idej za igre trenutno nimam, ker vse svoje ustvarjalno razmišljanje zaenkrat usmerjam v zgodbo, ki jo pišem, ampak bi mi blo zanimivo sodelovat tudi pri zgodbi (čeprav mi dostikrat pravijo da ful preveč kritiziram zgodbe xD)
kakšne igre tebe kaj interesirajo?

Če bi se čez par mescov (tlko boljše če so to poletne počitnice - manj faxa več časa) kaj več menla o tem sem za (:

in najlepša hvala za kompliment! :D
bPAVLICA
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a zebi24 » Pe Mar 28, 2014 10:09 am

Ja super! :) Mene načeloma interesirajo vse igre, tako da ni treba da se omejujemo... glede na to, da res ful dobro rišeš bi bilo vsekakor fajn dat poudarek na to, lahko tudi kaj v obliki zgodbe... No dej se bova potem poleti menla naprej, do takrat bom pa probu kako idejo za igro dobit, seveda pa lahko tudi ti malo razmisliš, kaj bi želel narediti. :wink:

Do takrat pa vso srečo pri tvoji zgodbi! :)
zebi24
novinec
novinec

Vrni se na Projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost