Fallout 3

Pogovori o vsem ostalem - igre na splošno, mali oglasi, iskanje pomoči za projekte, najljubša barva itd.

Fallout 3

OdgovorNapisal/-a Sordefus » To Jun 05, 2007 8:54 pm

Pa je prišel prvi trailer ven za Fallout 3.
http://fallout.bethsoft.com

Izid bo zelo kmalu ne. :(

No kaj mislite bo zažigal ali ja? :D
Sordefus
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a neuronicus » To Jun 05, 2007 9:48 pm

možno je, da bo sekal :D lahko pa ga zajebejo z novimi prijemi. itak se pojavlja kar precej dvomov v sposobnost skupine, ki ga dela.
neuronicus
poznavalec
poznavalec

OdgovorNapisal/-a Sordefus » Sr Jun 06, 2007 3:28 pm

Ja kar nekej folka hoče imet na tak način kot sta imela Fallout 1 in 2. Meni osebno ni toliko pomembno kakšen bo način samo, da bo fajn za špilat. Drugače pa se bom pustil presenetit in upal na najboljše, ker pametovat kako in kaj je itak brez pomena, sej vejo kaj delajo no vsaj upam, da vejo. :D
Sordefus
novinec
novinec

Re: Fallout 3

OdgovorNapisal/-a Sordefus » To Jul 15, 2008 7:56 pm

Izšel je drugi Trailer.
Tukaj pa je še Preview z Toddom Howardom.
©
Sordefus
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a Wing » Če Jul 17, 2008 9:16 pm

Po pravici povedano nisem originalnega Fallouta nikoli igral :oops:, sem pa o njem slišal, videl in bral. In čeprav nočem stvari prekmalu soditi, me videno ne impresionira (tudi če ga gledam kot povsem samosvojo igro - glede na ves hype bi morala biti res ornk zadeva), sploh ker imam hude slutnje (po dosedaj videnem), da bo šlo za še en preveč akcijsko orientiran špil s plitkimi dialogi in klišejskimi, stripkovskimi liki in vsem ostalim, kar paše v špil namenjen najstniški populaciji (zapretiravan blisk in pok z malo vsebine). Pač mogoče kul za odigrat za sprostitev, to je pa to. :/

Fak no, toliko enega potenciala v tehnologiji, pa gledamo stalno isti šit. In tu gre za velikega razvijalca, ki bi moral imet jajca poskušat kaj bolj, hm, sofisticiranega.

Upanje, da se motim ostaja, pričakovanj za kaj več kot igralen špil pa nimam - edina tolažba, ki mi ostane, je, da so hoteli narediti predstavitev čimbolj ljubo širši množici, pa bo v resnici igra imela drugačen obraz in neko globino. Al pa sem enostavno postal preveč zategnjen (prenasičen) za tako vrsto iger, kar je tudi povsem možno. :)
Uporabniški avatar
Wing
SGD Admin
SGD Admin

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a Sordefus » So Jul 19, 2008 9:41 pm

Res je na videno je lahko veliko razočaranje. Ampak ne bom sodu kakšen je špil dokler ga ne sprobam. Upam, da se motiš in da bo v redu.
©
Sordefus
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a ArYeS » Ne Jul 05, 2009 8:35 pm

Sprobal kdo? Meni je zakon občutek v svetu.. konc me je malce razočaral ampak mi dal možnost da štartam znova in odkrijem vse kar do zdej nism :)
Uporabniški avatar
ArYeS
expert
expert

Kraj: Miren

OdgovorNapisal/-a GupeM » Sr Jul 08, 2009 12:05 am

Jaz sem sprobal. Na začetku mi je bilo zelo všeč. Potem pa sem se naveličal. Vse kar delaš je: pojdi tja -> vzemi to -> odnesi tja... itd.
Se naenkrat roke dvignejo, vrata se odpro in v zraku vidim deklico, ki na prsih nosi.
Finis Mundi/Konec je sveta.
Uporabniški avatar
GupeM
poznavalec
poznavalec

Kraj: Žiri

OdgovorNapisal/-a Retro » Sr Jul 08, 2009 9:03 am

GupeM napisal/-a:Potem pa sem se naveličal. Vse kar delaš je: pojdi tja -> vzemi to -> odnesi tja... itd.

Tega se jaz najbolj bojim. Ampak bom vseeno kupu in preigral, ce ne drugega zato, ker ne kritiziram stvari, brez da jih osebno probam. F3 sem pa pred izidom ze precej imel na svojem pladnju, tako da rabim en zakljucek vsega skupaj.
Uporabniški avatar
Retro
SGD Admin
SGD Admin

Kraj: ZX Spectrum 48k+

Vrni se na Kavarna

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost