Iščejo se programerji!

Pogovori o vsem ostalem - igre na splošno, mali oglasi, iskanje pomoči za projekte, najljubša barva itd.

Iščejo se programerji!

OdgovorNapisal/-a Nummy » Ne Mar 25, 2012 6:53 pm

Pozdravljeni kolegi!

Radi programirate igre? Bi bili radi zaposleni v podjetju, ki razvija igre za PC in Android platformo?

No čakanja bo kmalu konec, kajti kmalu se zna zgoditi, da se bo na slovenskem trgu pojavilo novo podjetje za razvoj PC in Android iger.
Trenutno sem v fazi pisanja poslovnega načrta, ki je 50% že končan, imam pa tudi že delujoč prototip za prvo igro. Gre za 2D izometrično sandbox igro, podobno terraria in haven and hearth. Gre za resen projekt, ker nameravam po napisanem poslovnem načrtu poiskati investitorje, tako da bo delo plačano.

Kaj iščem?
Iščejo se predvsem programerji z znanjem OOP jezikov kot so Java, C#. Zaželjeno je tudi znanje z delo z bazami, zelo vesel pa bi bil tudi kakega, ki bi imel tudi kaj ekonomskega znanja, saj gredo meni te stvari težje od rok (nimam veliko pojma o ekonomiji, ker sem programer). Zaposlil bom 3-4 ljudi, lahko študente, še raje pa vidim ljudi na pogodbo, iščem pa ljudi, ki so iz Ljubljane ali okolice. Podjetje bo odprto v okviru LUI (ljubljanski univerzitetni inkubator), ki nam bo tudi priskrbelo poslovne prostore.
Če koga zanima kaj več, mi pišite na zasebno sporočilo in se lahko zmenimo za srečanje, ker bom predstavil kaj več.
Nummy
novinec
novinec

Re: Iščejo se programerji!

OdgovorNapisal/-a ArYeS » Po Mar 26, 2012 3:20 am

Zavedam se, da ti bi verjetno moral pisati email, ampak bom kar tukaj vprašal.

Kako imaš pa urejeno z "art" stališča, pričakuješ ljudi ki bodo znali se spopadati z obojim (programiranje, art) ali iščeš tudi oblikovalce?
Uporabniški avatar
ArYeS
expert
expert

Kraj: Miren

Re: Iščejo se programerji!

OdgovorNapisal/-a Nummy » Po Mar 26, 2012 8:05 am

ArYeS napisal/-a:Zavedam se, da ti bi verjetno moral pisati email, ampak bom kar tukaj vprašal.

Kako imaš pa urejeno z "art" stališča, pričakuješ ljudi ki bodo znali se spopadati z obojim (programiranje, art) ali iščeš tudi oblikovalce?

Glede arta ni problema, namreč na začetku bomo uporabili grafiko iz haven and hearth igre, imam pa tudi že dogovorjeno z enim pixel artistom, da bo zrisal vse na novo (no okoli 25% je že narisano) za plačilo. Dobra stvar te igre je, da je client pod GNU licenco.
Nummy
novinec
novinec

Vrni se na Kavarna

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost