Pomoč pri gaming forumu

Pogovori o vsem ostalem - igre na splošno, mali oglasi, iskanje pomoči za projekte, najljubša barva itd.

Pomoč pri gaming forumu

OdgovorNapisal/-a filip8901 » To Avg 14, 2012 1:55 pm

Hey :D

Jaz in nekaj mojih frendov se je odločilo, da bi naredili ene vrste social network za gamerje... Primerno se mi zdi, da to temo objavim tu, saj me samega tudi zanima developanje video iger.
Če je kdo izmed navdušencev nad našo idejo in bi nam jo pomagal zaživet, ga vabim na krov naše posadke... Spletna stran je http://www.gamersunited.org in je v angleškem jeziku (cilj nam je združit igralce sveta), rabili nekoga, ki je velik navdušenec nad igrami ter odpiranjem kul debat na forumih. Lahko tudi uporabimo gu za promoviranje vaših projektov itd..

Kaj vse vključuje spletna stran:

Nagradne igre
Dodajanje Videov
Uploadanje slik
Kreacija profila z podrobnostmi kot, katere igre igraš, youtube channel, steam id...
pobiranje donacij (primerno za nekoga, ki se ukvarja z razvijanjem iger)
ustvarjanje skupin/klanov
igranje arkadnih iger
pisanje bloga
ustvarjanje dogodkov
kmalu ene vrste market (uporabniki lahko prodajajo svoje accounte - npr league of legends lvl 30 account za 25 EUR...)
Podoben chat kot na facebooku, ter možnost kreiranja posameznih chat skupin
poslušanje našega radia
postavljanje vprašanj prijateljem (v stilu anket)
dobivanje creditsov za vsako dejanje, ki ga na strani narediš... creditsi se lahko porabijo za različne virtualne gifte...

Če je kdo zainteresiran pri pomoči me naj doda kot frenda: to je moj profil http://www.gamersunited.org/user/FIFE
In Games We Trust, United We Play! www.gamersunited.org
filip8901
novinec
novinec

Re: Pomoč pri gaming forumu

OdgovorNapisal/-a Blodyavenger » To Avg 14, 2012 3:26 pm

En lep pozdrav na SGD forumu! :D

Pravilno da ste se odločili tukaj objavit saj je logično da razvijamo igre zato ker jih tudi radi igramo. Podpiram vaš projekt in želim, da bi uspel ampak sam žal ne morem veliko pomagat kot del teama,
ker imam sam že veliko (oz. bolje rečeno preveč) stvari. Bi pa z veseljem SGD ninje objavili novico o forumu na sgd blogu če je seveda stran že pripravljen za "normalne" smrtnike.
................ My personal GameDev Blog ...................
"Don't you dare using uninitialized variables, not in C++"
Uporabniški avatar
Blodyavenger
expert
expert

Kraj: Land of the Ten Hares

OdgovorNapisal/-a filip8901 » Sr Avg 15, 2012 9:08 am

Hey! najlepša hvala za pozitiven feedback :) Res bi cenil, da bi si pomagali in bi na naši strani z veseljem objavil tudi kakšne novice o vaših igrah, ki jih razvijate :D Stran pa je že kar pripravljena za navadne smrtnike :D
In Games We Trust, United We Play! www.gamersunited.org
filip8901
novinec
novinec

OdgovorNapisal/-a impulse9 » Sr Avg 15, 2012 3:25 pm

Kul. :) Mene sicer dejansko veliko bolj zanima developanje iger kot samo igranje le-teh, tako da vam ne morem prav dosti pomagati. :)

Vsebina na strani zgleda ok, samo tale vaš dezajn mi nekako ni najbolj všeč. Preveč je natlačen.
What
Uporabniški avatar
impulse9
SGD Moderator
SGD Moderator

OdgovorNapisal/-a Lamoot » So Avg 18, 2012 6:00 pm

Pozdravljen,

Spletna stran izgleda zelo vredu, se vidi, da ste si zadevo resno zadali in tudi izvedli. Sicer bi kakšen element prestavil, ker dela dren. Npr. G+ FB, twitter gumbe bi dal na drugo stran oziroma kot manjše gumbe v zgornji desni kot. Trenutno vzamejo preveč pozornosti od stranskega menija, ki brez njih izgleda veliko boljše. Hkrati bi uvodna stran verjetno bolj sedla kot takojšnji obrazec za pridružitev. Nekaj za uvod, uverturo, predigro itd. :)

Se pridružujem že napisanemu mnenju, da me ne zanima, da bi se pridružil vaši ekipi. Bolj kot na splošno o igrah me zanima razvijanje le-teh in se truditi povezovati slovensko sceno razvijalcev, z namenom da bo tudi v domačem revirju kaj dogajalo. :)

Želim vam veliko sreče pri projektu.
Lamoot
inštruktor
inštruktor

OdgovorNapisal/-a Retro » Pe Sep 07, 2012 10:53 am

Jaz z veseljem objavim topic o Creative Alternative v sandbox forumu, ce je promotanje svojih stvari dovoljeno.

Pa tale system, ki ga uporabljate za furat community je ocitno ze na listah vseh spammerjev, ker vasa blog sekcija zgleda hudo neprijetno.
Uporabniški avatar
Retro
SGD Admin
SGD Admin

Kraj: ZX Spectrum 48k+

Vrni se na Kavarna

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost