Mistmare

Pogovori o vsem ostalem - igre na splošno, mali oglasi, iskanje pomoči za projekte, najljubša barva itd.

Mistmare

OdgovorNapisal/-a florenzano » Sr Mar 06, 2013 2:07 pm

Tole sem nasel pred kratkim, pa posredujem. LP celotnega Mistmare, s slikicami in spremnim tekstom ter komplet dialogi (skoraj).

Kar hecno, skratka.

http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/lets-find-out-if-mistmare-is-the-worst-rpg-of-all-time.76651/

Citat: "As far as titular question goes: no, it's far from being the worst RPG I played. It's still above the level of genuine irredeemable turds like MMIX, at least with Mistmare I wanted to know how it ends rather than abandon it immediately. Truth to be told, "cRPG" is hardly the best term to describe it. It feel more akin to story-driver action/adventure with RPG elements which makes it sort of a proto-Witcher."
florenzano
wannabe
wannabe

Re: Mistmare

OdgovorNapisal/-a Lamoot » So Mar 09, 2013 11:06 pm

Temo sem premaknil v Kavarno, se mi zdi da je forum za projekte bolj namenjen projektom ki jih sami delamo :)

Glede LP Mistmare, sem ga videl že prej in mi ga je bilo zanimivo prebrati. Igra me zaradi igralnosti nikoli ni dovolj zagrabila, me je pa zanimalo kaj so kaj ustvarili v Arxel Tribe. Če je komu do izobraževanja o domači sceni, potem le v branje :) Zanimivo tudi slišati RPGCodex, bastilijo hardcore rpgjanja, da ima relativno pozitiven vtis o igri.
Lamoot
inštruktor
inštruktor

Re: Mistmare

OdgovorNapisal/-a florenzano » Po Mar 11, 2013 3:25 am

Haha ce verjames al pa ne, sem vecino mistmare-a itak skodiral sam. Je pa res da so ogromno prispevali artisti od Arxel Tribe-a. Se pa vseeno strinjam, ker ni ravno indie projekt :D 8)
florenzano
wannabe
wannabe

Vrni se na Kavarna

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov